Par Mums

    Teju jau 10 gadus 100% latviešu ģimenes uzņēmums darbojas skaistumkopšanas nozarē ar mērķi pilnveidoties, un paplašināties dažādos virzienus šajā darbības laukā. Uzņēmējdarbībā ir jāspēj atpazīt īstais brīdis, un nekavējoties jāizmanto tas, lai no maza izaugtu liels…Uzņēmumu dibināt 2009.gada sākumā bija drosmīgs solis…Ar spēcīgu raksturu un rūdījumu, par ko liecina izvēlētais uzņēmuma vārds, kas ir sevi attaisnojis. Iedvesmojoties no paveiktā, un respektējot klienta vajadzības, tiek nodrošināts viss uzņēmējdarbības aspekts, sākot ar kvalitatīvu produktu izstrādi līdz to iesaiņošanai, no parauga līdz pārdošanai, un no mārketinga līdz tirdzniecībai.

    Uzņēmums attīstās un tiek meklēti veidi, kā būt orģināliem un radošiem, lai kļūtu par izcilu un prestižu pašmājas zīmolu. Cenšoties  nodrošināt videi draudzīgu, labu un veselīgu kosmētiku skaistumam un labsajūtai. Pieturoties pie ģimenes vērtībām ar bezbailīgu neatlaidību, kā arī neizsīkstošu darba spītu kompānija turpina darboties un augt. Atbildīgi rīkojoties un rūpējoties par mūsu klienta vajadzībām, mēs nodrošinām efektīvu darbību,  un ilgtspējīgu konkurenci šajā tirgū.

 

Vīzija:

            Ķermenis ir kā mūzikas instruments mākslinieka rokās,jo lielākas rūpes veltām, jo dziedinošāks efekts no tā ir. Katram ir vēlme pēc ķermeņa harmonija un dvēseles miera, ko cenšamies nodrošināt ar organiskāku, tīrāku, un videi draudzīgāku kosmētiku.

Kosmētikas līdzekļa testēšanā nav izmantoti dzīvnieki, un produktu ražošanā netiek izmantotas dzīvnieku izcelsmes izejvielas.