Par Mums

        Nu jau 10 gadus ģimenes uzņēmums darbojas skaistumkopšanas nozarē ar mērķi pilnveidoties, un piedāvāt pēc iespējas ekoloģiskāku produkciju šajā darbības jomā. Uzņēmējdarbībā ir jāspēj atpazīt īstais brīdis, un nekavējoties jāizmanto tas, lai no maza izaugtu liels… Dibināt uzņēmumu 2009.gada sākumā bija drosmīgs solis…Ar spēcīgu raksturu un rūdījumu, izvēlētais uzņēmuma vārds ir sevi attaisnojis. Iedvesmojoties no paveiktā, un respektējot klienta vajadzības, tiek nodrošināts viss uzņēmējdarbības aspekts, sākot ar kvalitatīva produkta izstrādi un tā iesaiņošanu, no parauga līdz pārdošanai, un no mārketinga līdz tirdzniecībai.

    Uzņēmums attīstās un  meklē veidus, kā būt orģināliem un radošiem, lai kļūtu par izcilu un prestižu pašmāju zīmolu. Cenšoties  nodrošināt videi draudzīgu, labu un veselīgu kosmētiku skaistumam un labsajūtai. Pieturoties pie ģimenes vērtībām ar spītīgu neatlaidību, kā arī neizsīkstošu darba prieku, kompānija turpina darboties un augt. Atbildīgi rīkojoties un rūpējoties par mūsu klienta vajadzībām, mēs nodrošinām efektīvu darbību,  un ilgtspējīgu konkurenci šajā tirgū.

 

Vīzija:

            Ķermenis ir kā mūzikas instruments mākslinieka rokās,jo lielākas rūpes veltām, jo dziedinošāks efekts no tā ir. Katram ir vēlme pēc ķermeņa harmonija un dvēseles miera, ko cenšamies nodrošināt ar organiskāku, tīrāku, un videi draudzīgāku kosmētiku.

Kosmētikas līdzekļa testēšanā nav izmantoti dzīvnieki, un produktu ražošanā netiek izmantotas dzīvnieku izcelsmes izejvielas.